Ankstyvųjų muzikos įrašų archyvas 2004-2010~

Post-avangardinės muzikos archyvas atsisiuntimui: http://www.last.fm/music/Andrius+Vysniauskas/+albums
Aprašymai iš seno galerijos puslapio:

“Studentiškos improvizacijos akustine gitara (2007-2008)”
Muzikos įrašų rinkinys”Įvairios gitarinės improvizacijos atrinktos iš studentavimo laikotarpio pabaigos ir po-studentinio gyvenimo pradžios. Studijos ir tolesni siekiai nebuvo tiesiogiai surišti su muzika, todėl grojimas, o įpatingai – improvizavimas bei įrašai, egzistavo kaip kasdieninė būties alternatyva ir atsvara. Pirmieji akustiniai įrašai buvo padaryti Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos bendrabutyje. Dauguma kūrinių buvo įrašinėjami keliomis partijomis, vis pridedant papildomų grojimo linijų.”Trukmė: 35min. (17 kūrinių)
Kokybė: vidutinė buitinė, įrašyta kompiuteriu.
Stilistika: rami akustinė muzika, truputis ekspresijos ir klasikinių bei avangardinių motyvų.
Autorius: Andrius Vyšniauskas

 

 

“Geležinio pavasario dejonės (7 improvizacijos el. gitara)”
Muzikos įrašų albumas, 2010m.
“Netradiciškiausias ir vientisiausias mano muzikos rinkinys iš iki šiol publikuotos kūrybos.” Įrašyta su senu juostiniu diktofonu. Jokių pataisymų ar perrašymų. Elektrinė gitara grojama įvairiais būdais; lūpinė armonikėle; barškutis. Be vokalo.Stilistika: post-rokas, avangardas, gotika, post-punk, bliuzas, metalas, kita. Bendra trukmė: 46min. Autorius: Andrius Vyšniauskas

 

“Lietuviškas post-avangardinės muzikos menas”
Muzikos įrašų albumas, 2009m vasara.
“Mano kūrybos debiutas internete – pirmasis viešas muzikos rinkinys nemokamam klausymui arba atsisiuntimui.” Tai gan įvairios dainos su lietuviška poezija, teatrišku ir nesamoningu dainavimu, el. gitara, lūpine armonikėle, sintetiniais ir natūraliais ritmais bei kitais garsasi.Stilistika: post-rokas, avangardas, gotika, bliuzas, post-punk, senas modernus ir klasikinis rokas, kita. Įrašyta 2009m Vasara, Margeito mieste, UK. Bendra trukmė: 46min. Kokybė: gera ir vidutinė. Autorius: Andrius Vyšniauskas

 

“Buitinis dvasingumas (buitinės improvizacijos, 2009 Pavasaris)”
Muzikos įrašų albumas.
Pavadinimas atspindi formą, turinį bei šių dalykų tarpusavio ryšį. Rinkinys iš dvidešimties improvizuotų poetiškų dainų, įrašytų buitinėmis sąlygomis ir buitine maniera. Dauguma dainų paliktos be jokios korekcijos ir montažo.
Elektrinė gitara, barškutis, vokalas, truputis sintetinio ritmo, lūpinė armonikėlė, kiti garsai.Stilistika: liaudiškas bliuzas, dainuojamoji poezija, avangardas, post-rokas, gotika.
Bendra trukmė: 70min.
Autorius: Andrius Vyšniauskas

 

Nemalonios+eiles+2009+Eiliu+skaitymas+nemalonios_eiles2009Klausyti, atsisiųsti per last.fm >> “Nemalonios eilės, 2009
Poezijos skaitymo įrašų albumas

Sudėtingų eilėraščių skaitymo įrašai, su muzika. Įrašyta neprofesionalia ir netradicine technika. “Nežinau kas tokius galės klausyti, bet kai įrašinėjau man atrodė, kad labai gerai, labai originalu, gilu ir įvairiai interpretuojama. Iš realybės tampa tikras nesusipratimas, avangardinės filosofijos, buities ir būties drama. Klausykite tik tuomet, jeigu esate pasirenges kažkam nenormaliam ir sudėtingam.”
9 įrašai po keletą eilėraščių kiekviename.
Bendra trukmė: 57
min.
Autorius: Andrius Vyšniauskas

 


Atversti albumą >>
Versija anglų kalba >>

Pirmasis kūrybos albumas (“Andriaus Vyšniausko galerija” 2007)
Interaktyvaus dizaino tinklapis
MUZIKA, VIDEO, ANIMACIJA, ANKSTYVOJI FOTOGRAFIJA, DAILĖ, LITERATURA. 2003-2007m laikotarpis.
Autorius: Andrius Vyšniauskas

 


Atversti knygą| Parsisiųsti [8MB]
“Nemalonios eilės”
Interaktyvaus dizainos E-knyga
Septynių Andriaus Vyšniausko eilėraščių virtuali knyga.
Fotokinas, tekstai, grasas, balsas.
2006m.

 

“Košmarai II” (2004 m.)
Muzikos įrašų albumas.

Pavadinimas tėra tik to laikotarpio pseudonimas. Tai pirmasis muzikinės kūrybos albumas, kuris viešinamas pilnas ir nepakeistas. Galima tai vadinti A. Vyšniausko muzikos kompozicijos debiutu. Tai šešios kompozicijos nutapančios tamsaus bet gilaus ir kupino nuotykių pasaulio peizažą.Stilistika: kompiuteriu kurta instrumentinio skambesio muzika, gotika, instrumentinė atmosferinė muzika.
Autorius: Andrius Vyšniauskas

RelatedPost